sâmbătă, 19 septembrie 2009

CETATEA SUCEAVA - PETROLUL PLOIEŞTI LIVE

Maine la ora 12 meciul Cetate Suceava-Petrolul va fi transmis de catre PrahovaTV

Si tot maine cronica meciului!

FINAL Cetate Suceava-Petrolul 2-1.Petrolul pierde un nou joc in deplasare!

min 80 Elek este inlocuit cu Jăpălău
min 75 Constantin Stoica il schimba pe Avram

min 71: Apetri marcheaza cu un şut în vinclu de la 22 de metri.

min 60:Cetate Suceava-PETROLUL 1-1

min 50: Schimbare la Petrolul Casici ii i-a locul lui Somodean

La pauza Cetate Suceava-PETROLUL 1-1 (Tomaz/Budescu).Petrolul este sustinuta de circa 100 de suporteri.Revenim cu repriza a 2a!

min 22: 1-1 Actiune prelungita a gazarilor , mingea ajunge la Budescu care suteaza in cros pe jos la coltul lung de pe la 10-11 metri de poarta, egaland.
min 10: 1-0 Lovitură liberă executată de Tomescu până la Tomaz care înscrie cu capul la colţul lung.
PETROLUL a inceput meciul in formula Alexandru Vlad – Gabi Crăciun, Daniel Chiriţă, Şomodean , Pompiliu Stoica – Claudiu Dumitresi, Neagoe, Cristian Vlad, Avram , Budescu – Elek .

Vom încerca la interval de 15 minute să vă ţinem la curent cu desfăşurarea partidei Cetate Suceava-PETROLUL PLOIEŞTI.
Informaţiile sunt preluate de pe WWW.LIGA2.RO şi de la faţa locului prin telefon.