sâmbătă, 10 octombrie 2009

LIVE PETROLUL PLOIEŞTI-Dunărea Galati ora 11:00

EDIT:
►Fluier final.PETROLUL castiga cu 5-0! Felicitari baieti!Ne-ati facut mandrii de voi!Va multumim!

►GOOOOL PETROLUL conduce cu 5-0! Budescu pătrunde pe dreapta, îi centrează lui Minciună care reia imparabil din prima la colţul lung.
►Min 80  Petrolul se indreapta spre cea mai categorica victorie de pana acum!
PETROLUL-Dunarea Galati 4-0 (Elek 28,47 Minciunä 41 Budescu 70)
Recital de goluri pe Ilie Oana! PETROLUL conduce cu 4-0. Inscrie Budescu (min 70) din penalty.

►Min 50 PETROLUL-Dunarea Galati 3-0 (Elek 28,47 Minciunä 41)

►GOOOOL PETROLUL 3-0 Dunarea Galati  . Şomodean recuperează o mingea şi îi pasează lui Budescu aflat la limita offsideului , acesta rămane singur cu portarul Mindileac şi trimite în stânga, lui Elek, care îndeplineşte o simplă formalitate trimiţând în poarta goală.
 ►Ora 12:00 Incepe repriza a 2a.La Petrolul nu s-au facut modificari in primul 11!
Prima repriza a fost una la discretia Ploiestenilor care au dominat clar partida.Dunarea a facut deja 2 schimbari,antrenorul oaspetilor (care este si presedintele clubului) fiind nemultumit de prestatia jucatorilor sai.Speram ca si repriza a 2a sa fie la discretia galben-albastrilor si meciul sa se incheie cu o victorie clara!Hai PETROLUL!

La pauza PETROLUL PLOIESTI-Dunarea Galati 2-0 (Elek,Minciunä).La meci asista in jur de 1000-1100 de spectatori.

►Ora 11:41 2-0. Combinaţie superbă la marginea careului între Budescu şi Elek, finalizată cu centrarea primului până în faţa porţii de unde Minciună reia în plasă din alunecare. (min 41)
Ora 11:30 PETROLUL-Dunarea Galati (1-0) Min 30

►11:28 Tudor a centrat la Stoica, acesta a pasat la Elek, care a înscris din 3 metri PETROLUL-Dunarea Galati 1-0
Ora 11:15 In minutul 15 PETROLUL-Dunarea 0-0

Ora 11:00 Meciul incepe.Petrolul intra in teren in urmatoarea formula: Vlad - Tudor, Chiriţă, Şomodean, Cosici - Crăciun, Minciună, Cr. Vlad, Stoica - Elek, Budescu.
Ora 10:45 Daniel Chiriţa şi Adrian Neagoie au fost recuperati si mai mult ca sigur ii vom vedea in teren astazi

Cu incepere de la ora 11 vom posta din 15 in 15 minute scorul si situatia de pe stadionul Ilie Oana.
Dupa meci va aparea si cronica meciului.